Warsztaty teatralne w Knurowie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

KOMU ZALEŻY NA WARSZTATACH NIECH SKONTAKTUJE SIĘ ZE MNĄ LUB ANETĄ. CHOCIAŻBY PRZEZ FORUM.

#1 2010-04-11 10:13:42

 Kamil Arashi

Administrator

2070151
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 30
Punktów :   

Mua(czyli ja ;D)

Imię: Kamil
Pseudo: Arashi, Kiba
Nazwisko: Urbańczyk
Wiek: 17 lat
Ogół: Jestem aktualnie uczniem technikum hotelarskiego, jestem przez niektóry uważany za kopniętego artystę przez innych za wariata. Interesuje się muzyką, acz nie wyłącznie słuchaniem jej, próbuje nauczyć się gry na gitarze klasycznej, z marnym skutkiem. Moje podejście do życia bywa zależne od sytuacji ostatnio jest optymistyczne.
Czemu zostałem współprowadzącym warsztatów? Bo na co dzień zgrywam kogoś innego i ukrywam swoje prawdziwe "ja" przed ludźmi których nie lubię. Poza tym interesuje mnie aktorstwo, chociaż jestem dość szczerą osobą a gra aktorska poniekąd polega na kłamstwie. Mam pewne uzależnienia jak każdy, ale nie wiem jakie... xD Lubię obserwować przez co mam też opinię dość doświadczonego człowieka, czasami nawet zbyt poważnego w niektórych sytuacjach... Ale jak sami wiecie, jak ktoś(Kasia-Boss) przynudza potrafię go powstrzymać.

A teraz proszę was o coś podobnego o sobie.

Offline

 

#2 2010-04-11 22:21:48

baroque

Użytkownik

3852078
Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mua(czyli ja ;D)

Imię: Szymon
Pseudo: Brak
Nazwisko: Fijałkowski
Wiek: 14 lat
Ogół: Więc ja jestem uczniem Miejskiego Gimnazjum nr. 1 od września tamtego roku. Prócz tego lubię aktorstwo - chyba jak każdy z was
Tak jak kolega u góry wręcz uwielbiam słuchać muzyki. Nie siedzę w jednym stylu, pozwolę sobie wymienić artystów, zaczyna wszy od Marii Peszek,
idąc przez Ane Brun, Christina Aguilera, Anita Lipnicka, Chylińska, Steczkowska, Rihanna, Lady GaGa < 3 . Nie lubię
kłamstwa. ( dosłownie, to jest żałosne.) Prócz tych wszystkich rzeczy, Kocham fotografie. Praktycznie każdą wolną chwile
poświęcam owemu hobby ( bez przesady - pół dnia potrafię siedzieć przed komputerem (też.)) zazwyczaj fotografuję koleżanki znane i mniej znane mi .
I dystans mam do siebie, znam swoje wady i zalety. Lubię też czytać książki.No i lubię wyzwania, bo podobno kto nie ryzykuje ten nie zyskuje. Zresztą
do odważnych świat należy. (przekonaliście się o tym na wczorajszym spotkaniu, iż wziąłem role cesarza) To tyle na mój temat, czekam na dalsze opisy.

Ostatnio edytowany przez baroque (2010-04-14 22:12:55)


Patrząc na obraz rzeczywistości, nie zamykaj go w ramach...

Offline

 

#3 2010-04-16 22:56:44

 CherryxBomb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mua(czyli ja ;D)

Imię: Ewa
Pseudo: Duużo ich mam, generalnie Evvu ^^
Nazwisko: Kurek
Wiek: 16 lat
Ogół: Zazwyczaj jestem uśmiechnięta i rozgadana. Denerwuje się bardzo szybko. Jestem baardzo wrażliwa. Uwielbiam czytać książki. Lubię żyć na wysokich obrotach, wtedy czuję, że żyję. Muzyka to część mojego życia. Kocham śpiewać i tańczyć. Mam dużo różnych fobii, największa to chyba arachnofobia. 6 rok jestem cheerleaderką. Czasami kłamię. Mam mega sklerozę i niekontrolowane napady śmiechu. Uczę się inteligentnego i odpowiedzialnego życia. W przyszłości chciałabym wspomagać fundacje, domy dziecka etc. Rzeczy materialne są dla mnie ważne, ale nie najważniejsze. Nie lubię siebie, bo nie jestem osobą, jaką chciałabym być. Mam dużo kompleksów. Jestem różna w stosunku do różnych ludzi. Przy jednych czuję się gorsza, przy drugich lepsza. Czasem czuję, że ukrywam się w sobie, że wstydzę się swojej prawdziwej twarzy. Ale ogólnie nie jest źle, da się przeżyć Mam swoje marzenia, plany na przyszłość, mam nadzieję, że je zrealizuję. Ulubiony serial to Gossip Girl, książka Breaking Dawn, a filmów było za dużo, żeby wybrać ulubiony ^^ No i nienawidzę błędów ortograficznych.

Ostatnio edytowany przez CherryxBomb (2010-04-17 14:03:13)


Hello world, I'm your wild girl.
I'm your ch ch ch ch ch cherry bomb ! " x3

Offline

 

#4 2010-04-17 08:10:23

siasia16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mua(czyli ja ;D)

Imię: Joanna ( wolę jak się do mnie mówi Asia)
Pseudonim: Siasia
Nazwisko: Kwaśniok
Wiek: 13 lat
Ogół: No cóż...nie lubię pisać o sobie, ale się postaram cos napisać. Interesuję się muzyką. Uwielbiam śpiewać, należę też do szkolnego zespołu majoretek.
Interesuję sie też zwięrzętami. Lubie czytać książki przyrodnicze, przygodowe oraz fantasy (glównie "Opowieści z Narnii" i "Harry Potter").
Jestem uczennicą klasy 6a w MSP 2.

Offline

 

#5 2010-04-17 12:18:55

 Ferret

Użytkownik

9676771
Call me!
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 2010-04-10
Posty: 45
Punktów :   

Re: Mua(czyli ja ;D)

Imię: Sandra
Pseudo: Sala, Salcia, Salciątko, Fretka i Andre/a...
Nazwisko: Skowron ( jedno z dwóch najlepsiejszych w ŚWIECIE ^^)
Wiek: 15
Ogół: Jestem osobą dokładną, energiczną, spontaniczną, impulsywną, odważną, otwartą na znajomości i wszelkiego rodzaju sprawy . Mam tendencję do wielkich poświęceń i lubię wykonywać 10 rzeczy na raz ( żeby nie uciekły ) O ILE jest to możliwe. Najpierw mówię potem myślę ( ostatnio jakoś nad tym panuje i zaczynam to zmieniać ) Czasami dostaję okropnie długie ataki śmiechu nad którymi nie umiem zapanować ( jak już się śmieję to na amen ) o.O i ataki lenistwa już bardziej kontrolowane . Pasjonuję się jazdą konną, wszystkimi możliwymi sportami ( ekstremalnymi i tymi bardziej bezpiecznymi ), muzyką, historią, językami obcymi, podróżowaniem ( kulturą, religią ) , samolotami, zwierzętami, modą, tańcem, upiększaniem ludzi ( make-up, manicure i pedicure ), malarstwem, pisaniem książek ( tak jak mówiłam na pierwszym spotkaniu WSZYSTKIM ! strasznie męczące te wypisywanie ) nie zamierzam dodawać teatru, sztuki ani aktorstwa gdyż chyba każdy uczęszczający na te warsztaty się tym interesuje tak jak JA . Lubię wyzwania, wcielania się w różne postacie, przebieranki etc. Strasznie nie lubię osób nielojalnych, wulgarnych, uprzykrzających życie, natrętnych i takich którzy znęcają się nad osobami młodszymi od siebie ( można powiedzieć taki gejowski superman ze mnie ) Moim ukochanym serialem jest (niestety nieemitowany w Polsce ze względu na jego treść i punkt ) "Queer As Folk" ( ale na moje szczęście w tym XXI wieku jest takie coś jak internet ) I jak się nie da nie zauważyć jestem okropnie wstrętną gadułą Mam trudny charakter. Szybko idzie mnie zdenerwować, wkurzyć, i stracić moje zaufanie. Umiem być wredna jeśli mi coś nie spasuje lub podwójnie wredna . Chciałabym nauczyć się grać na paru instrumentach, ale czy tego dokonam?? głęboko w to wierzę. Mam też uzależnienia takie jak facebook i skype -.-". Nie umiem bez tego żyć. |-( ale kiedyś się to zmieni i nie będę tego potrzebować .... i to by było na tyle


FAITH**********************************HOPE****************************************LOVE
*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*FUN*

Offline

 

#6 2010-04-17 20:28:22

 Chii

Użytkownik

7546059
Call me!
Skąd: Megalomania Wielkości.
Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mua(czyli ja ;D)

A ja spróbuję być oryginalna i nie będę się trzymała jakiegoś szablonu .


Jakieś 16 lat temu ochrzcili mnie imieniem *bardzo do mnie pasującym* - Karolina.
To tak ogólnie.
A szczegółowiej (jest takie słowo o.o?) pisząc, to taki mały psychopata ze mnie. Ale bardzo słodki psychopata ^^". Poza tym wredna i chamska egoistka (ojej, ojej, zua dziewoja ze mnie *przewraca oczami*). Żyję pełnią życia. Znajomi mówią o mnie, że jestem "pier..(no ekhem) i zawsze uśmiechnięta". Każdego potrafię rozweselić, bo zazwyczaj mam zaraźliwie dobry humor.

No. Hm. Mówię czasem do siebie, ale to właściwie tylko wtedy, gdy chcę porozmawiać z kimś inteligentnym.
Piszę opowiadania (gatunkowo zazwyczaj yaoi *__*). Oczywiście co za tym idzie masowo oglądam anime, czytam mangi. Ogólnie taki sobie ze mnie mały Otaku ^^"

Cuś jeszcze? Hm.
Ukochanym moim anime, które mogłabym oglądać, oglądać, oglądać i jeszcze raz się w nie wgapiać, to oczywiście Chobits o.o"
Jeśli chodzi o mangi, to może nie będę się rozpisywać, bo i czasu by mi brakło *chichot*.

Oprócz tego powyżej, słucham dużo muzyki. Ona daje mi siłę i nadzieję na te 'lepsze jutro'. Zależnie czego słucham - taki mam humor [;
I tutaj też raczej nie będę się rozpisywać, bo i po co. W końcu ten post stanie się strasznie długi i przerażając tą swoją długością skutecznie zniechęci wszystkich do czytania go :< .

Nooo ta. O czymś zapomniałam?
*udaje, że myśli*
Chyba nii. A nawet jeśli, to skleroza nie boli.


Come to the dark side...
... we have cookies.

Offline

 

#7 2010-05-16 14:53:14

 Aneta Nowak

Moderator

1650915
Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Mua(czyli ja ;D)

Imię: Aneta
Nazwisko: Nowak
Wiek: 22 lata
O sobie: studiuję w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości - trzeci rok - pedagogikę socjalną z poradnictwem zawodowym. Za niedługo będę broniła pracę licencjacką. Jestem prezesem Czterech Pór Roku - nowo powstającego stowarzyszenia w Knurowie, działającego na rzecz wykluczenia społecznego i wolontariatu. Od maja tego roku jestem Koordynatorką regionalną na śląsku w akcji Szlachetna Paczka oraz jestem specjalistą ds. Promocji w firmie Wektor Consulting z Mielca. Mieszkam w Knurowie.
Więcej informacji o mnie są na stronie: http://www.goldenline.pl/aneta-nowak9


Miej zawsze jasny cel i szlachetne uczucia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nascie.pun.pl www.prl.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.polish-drifters.pun.pl www.entropia.pun.pl